top of page

ZGŁOSZENIA

Już teraz rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy i wolontariuszek 23. edycji LAF, czyli osób, na których spocznie niemała odpowiedzialność i dzięki którym wszystko w Zwierzyńcu zadziała jak w zegarku. Wymagamy sporo, ale oferujemy jeszcze więcej!

Czego oczekujemy:

  1. Po pierwsze dyspozycyjność: między 5 a 16 sierpnia - wtedy wszyscy z was powinni pojawić się w Zwierzyńcu, by pomóc przeobrazić to miejsce w jedno duże filmowe miasteczko, a po zakończeniu Akademii doprowadzić je do stanu wyjściowego. Każda osoba będzie pracowała 6 godzin dziennie, choć w niektórych przypadkach przewidujemy wydłużenie czasu pracy.

  2. Po drugie, rzetelność i zaangażowanie w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków w czasie Akademii, niezależnie od pełnionej funkcji i zakresu obowiązków. Każda praca na rzecz LAF jest ważna i potrzebna.

  3. Po trzecie, szczerość w informowaniu o swoich umiejętnościach i charakterze zajęć, które chcecie wykonywać. Możliwości jest sporo, ale i dla nas, i dla Was ważne jest, by każdy zajmował się tym, co lubi i co potrafi robić najlepiej lub czego bardzo chciałby się nauczyć.

 

Ze swojej strony zapewniamy:

  1. Pokrycie przez LAF kosztów noclegu w schronisku młodzieżowym.

  2. Bezpłatną akredytację wolontariusza LAF, upoważniającą do wstępu na wszystkie odpłatne wydarzenia Akademii, takie jak filmy czy spektakle teatralne.

  3. Pobyt w miłych okolicznościach przyrody.

  4. Wiele okazji do obserwowania i poznania kulis funkcjonowania imprezy filmowej.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 10 lipca 2022r.


Wyślij mailem wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: karolina@laf.org.pl

bottom of page