top of page

Szczegóły programowe

Drodzy LAFowicze!

Miło nam poinformować, że wszystkie filmy tegorocznej LAF znalazły się na stronie. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją cykli filmowych i listą filmów w ich ramach.

Dodaliśmy cykl WARSZTATY KULTURY FILMOWEJ, gdzie znajdują się informacje o tegorocznych gościach Letniej Akademii Filmowej (m.in. Agnieszka Holland, Eliza Rycembel, Sebastian Stankiewicz, Marek Lechki, Paweł Ziemilski, Marta Skiba, Mateusz Buława), prelekcjach, spotkaniach czy warsztatach. Lista te będzie jeszcze rozbudowywana.

Od jutra wieczorem dostępna już nasza platforma internetowa - zachęcamy do odwiedzenia strony vod.laf.org.pl (lub kliknięcia w przycisk znajdujący się w naszym górnym menu strony). 

Zdecydowana większość filmów festiwalu będzie dostępna przez cały okres jego trwania tj. w dniach 7-16 sierpnia. Niektóre będą dostępne tylko według harmonogramu, który podamy w 2 sierpnia. 

Na platformie można zakupić pojedyncze bilety na projekcje w cenie 10 zł albo karnet festiwalowy, który w tym roku kosztuje 60 zł i obejmuje cały program Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu!

LAF2020_plakat.jpg
bottom of page